Rzuć palenie dzięki akupunkturze!

Igłami w papierosa? Dlaczego nie! Wystarczą tylko trzy zabiegi akupunktury, aby zwiększyć szanse rzucenia palenia o 70%.

Wszystkie metody zawiodły? Spróbuj akupunkturę!

Palenie jest niezdrowe oraz niemodne. Chcesz pozbyć się tego nałogu, ale masz problem z wytrwaniem? Wyzwól się ze szpon nikotynowego nałogu – przyjść do specjalisty od akupunktury.

Obecnie coraz częściej nawet ci bardzo konserwatywni medycy polecają swoim pacjentom zabieg akupunktury. Jest mnóstwo dowodów na to, że właściwie wbite igły powodują uwolnienie się encefalin oraz endorfin. Substancje te są niezwykle ważne w przypadku rzucenia nałogu nikotynowego, bowiem tłumią głód oraz emocje.

Na czym to polega?

Specjalnymi igłami do akupunktury nakłuwane są miejsca, które leżą wzdłuż meridianów. Medycyna Wschodu jest zdania, że poszczególne punkty są odpowiedzialne  za układy i organy. Są też takie miejsca, które odpowiadają za emocje. Przy walce z nałogiem nikotynowym właśnie w takie miejsca są wbijane igły. Punkty o których mowa znajdują się na plecach, szyi, rękach oraz uchu. W celu zmniejszenia poczucia głodu specjalista nakłuwa również punkty, które są odpowiedzialne za układ pokarmowy. Taki seans trwa przeważnie od dziesięciu do czterdziesty minut. Na samym końcu specjalista może wbić w płatek ucha małą igiełkę, którą zagina w taki sposób, aby przypominała kolczyk. To zwiększa o 30% szanse na wygrane walki z nałogiem.

You must be logged in to post a comment.